| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S kočárkem jako se psem

U nás je to zase děs na sociálním úřadě. Sídlí totiž v pátém patře, výtahy tam sice jezdí dva, ale tak maličké, že se do nich sotva vejdete s kočárkem. Takže když v tom výtahu někdo jede před vámi, pokud mu nechcete najet na nohy, nebo ho přimáčknout ke zdi, musíte čekat. Pokud máte hóóódně času a hlavně trpělivosti, tak se dočkáte:-) Já jsem tam minule stála asi 20 minut, když jsem se konečně dostala nahoru, tak jsem zjistila, že dotyčná kancelář se přestěhovala ještě o patro výš. Takže na zabití.

Co se týče cedulí na dveřích obchodu, tak to mi připadá dost ponižující. Jasně, že některé obchody jsou tak maličké, že to prostě nejde, nebo sama uznám, že tam s kočárkem nepůjdu, ale na některých je to úplně zbytečné. Já jsem minule přišla do hračkářství s 2,5 letou dcerou, bez kočárku a hned u vchodu mně prodavačka dosti nepříjemně upozornila " ale budete si ji hlídat" . Tak jsem ji vzala za ruku a z prodejny jsem odešla. A k tomu prohledávání kočárku a kabelek atd., tak na to v žádném případě zaměstnanci prodejny právo nemají.Na to má právo pouze policie. Pokud jim tašku nebo kočárek ukážete, je to jen vaše dobrá vůle. Mně se to ještě nestalo, ale kdyby, tak bych trvala, ať tu policii zavolají.

No a v zrovna teď mi spíše dělá starost ten sníh. Některé chodníky tady totiž byly minulou zimu vyhrnuté pouze tak, že se tam sotva vešel jeden člověk a nezbývalo, než cestovat po hlavní cestě. A v tom hlubokém sněhu jsem ulomila kolečko:-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.