| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S kočárkem jako se psem

ahoj, my bydlime v Nemecku a vzdycky, kdyz jedu do Ceska, tak mam tak trochu sok z toho, ze se s kocarkem nikam nemuzu dostat, pocinaje rozbitymi chodniky a konce zakazem vstupu s kocarkem do obchodu s detskymi vecmi :o)
Bydlim na predmesti velkeho mesta, takze nizkopodlazni busy tu nejezdi vzdy, ale pokud jede bus se schody, pokazde se najde nekdo, kdo mi pomuze. Tramvaje maji vzdy minimalne jeden nizkopodlazni vuz. Vsechny obchody vcetne H&M, Esprit atd. pokud jdou do patra, tak maji vytah. S kocarkem muzu vsude, pokud jsou nekde schody, tak pribehne prodavacka a pomuze mi do obchodu (nebo na lekarne maji zvonek pro vozickare a mamky s kocarky a pribehne nekdo obslouzit ven). Samozrejme ne vsechno je tu idealni, ale pokud se jedna o obchody, tak jsem se vetsinou setkala s pozitivni reakci - preci jen plati: nas zakaznik, nas pan. Vzhledem k tomu, ze mam velmi omezenou moznost hlidani, tak jsem Julika s sebou od zacatku tahala vsude, priznavam bylo to nekdy fyzicky i psychicky narocne :o), ale nikdy jsem nenarazila na neochotu lidi.
Krome Ikey, je tu i hodne baby-friendly drogerie DM, kde v tech vetsich maji prebalovaci stoly s kompletni vybavou pro prebaleni - plinky ve vsech velikostech, ubrousky, pudr, krem atd....takze je mozne behem nakupu prcka prebalit.
A kdyz uz se tak rozepisuju, tak posledne v HK, jsem byla dost neprijemne prekvapena z mestskych lazni (a ceny maji dost znacne..za co????) - nikde zadny prebalovaci stul, zadna moznost odlozit ditko nekde bezpecne treba ve sprse...dost desne. U nas je prebalovaci stul i v satnach tatinku.
Omlouvam se za roman, jeste jednou rikam, nezijeme tu jako v raji, ale nektere veci uz jsou tu samozrejmosti, doufam, ze se tak jednou a snad brzo stane i v Cesku ;-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.