| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku A co takhle domácí potrat?

Mám podobný zážitek z loňského srpna, kdy jsem byla rovněž v sedmém týdnu těhotenství a můj gynekolog měl dovolenou. V době dovolené jsem měla jít na kontrolu na kliniku, protože mám vrozenou vadu dělohy a kontroly musí být častější než obvykle.
První kontrola byla ultrazvukem a pan doktor mě pozval znovu za týden. to sloužil jiný pan doktor, který mne prohlédl a na ultrazvuku zjistil, že embryo není v pořádku. Bohužel jediné co mi řekl bylo: "až začnete krvácet, tak přijďte".
Zhroutil se mi svět a čtyři dny jsem brečela a čekala, kdy začnu krvácet. Když jsem potratila, byla mi provedena revize dělohy. Za měsíc následovalo hysteroskopické vyšetření a za další dva měsíce operace dělohy.
velmi jsem se vyděsila, když jsem zjistila, že operovat mě bude ten pan doktor, který se ke mě choval tak tvrdě. Byl skvělý. Operace proběhla dobře, pan doktor se na mě před operací i po ní přišel podívat, zeptat se jak se cítím a byl moc milý.
Bohužel asi moc záleží na tom jak se kdo zrovna vyspí a jestli nemá osobní problémy. Pak to odnáší pacient. I výborný odborník někdy může působit hrozným dojmem, když nemá na pacienta náladu.
Všem nám držím palce, aby těch špatně naložených lékařů bylo co nejméně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.