| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S kočárkem jako se psem

Jsem z Neratovic, a v knihovně jsem se dostala do "křížku" přímo s paní vedoucí již asi před 8mi lety. Vynesla jsem si do 1. patra golfáče se svojí tehdy ještě nechodící dcerou. Ačkoli bylo sucho, pracovnice knihovny se rozčilovala. Důvodem byly také koberce. Nevím o tom, že by se v knihovně přezouvalo. Teď tam zase chodím, děti hlídají kočárek.
Ještě jedna historka. Tvrdí, že nemají síly na úklid. Kamarádka měla malého syna, ještě nechodil, jen po čtyřech. Když jsem kamarádce řekla, že jí ho podržím, aby nelezl v té špíně, opět jsem si od té samé pracovnice vyslechla, že jsem drzá, že je tam čisto. Tak nevím....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.