| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku A co takhle domácí potrat?

Jsem zaměstnankyně Sanatoria Helios a pracuji zde asi 8 roků.Jsem velmi nepříjemně překvapená, co dokáže jedna nešťastná ženská a média.Jelikož se zde popisovaný příběh odehrál o víkendu, nebyla jsem v práci,ale dodnes vím o koho kterou paní šlo. Paní Hanka totiž natolik šokovala nejen lékaře, ale i sestru, moji kolegini, která mi celou anabázi hned druhý den líčila. Jsem ženská sestra-porodní asistentka a mé povolání přináší mnoho pěkného, ale bohužel má i ty stinné stránky. Během své praxe jsem viděla spoustu budoucích maminek, které se musely vyrovnat stím, že jejich těhotenství tak záhy končí. Vím, že je to zkušenost na celý život a i to že nese s sebou bolest fyzickou. Nikdy jsem však neviděla nikoho, kdo by se při potratu 7.t.g.choval takhle neadekvátně, válel se po zemi a nebyl schopen mluvit, chůze i s oporou dvou lidí... Je překvapivé, že na to, jak intenzivní bolesti a pocity p.Hana líčí si pamatuje i ty nejmenší detaily. I já mám osobní zkušenost s bolestí, zažila jsem akutní ileus(zauzlení sřev),mám za sebou 2 porody,ale musím říct, že jsem v tu chvíli vůbec nevnímala svět a lidi kolem sebe. Je pravda, že každý má jiný práh bolesti. Jsou ženy citlivější, přecitlivělé i hysterické. Možná by stálo za zvážení, do které skupiny se řadí p. Hana.Jsem překvapena, kolik lidí je schopno uvěřit článku "jedné paní" a odsoudit lékaře, člověka, kterého ani neznají.Jsem denně přítomna při práci Dr. Texla a jeho komunikaci s pacientkami, ale nikdy jsem neshledala na jeho práci nic, co by mělo poškodit pacientku, či její zdraví. Na prosto mu věřím a vím, že je to dobrý lékař i člověk. Ale asi to ví ty desítky pisatelek nademnou lépe. Medicína je nejnáročnější studijní obor jaký existuje. Studuje se 6 let a ještě několik dalších roků trvá 1.a2. atestace. Nevím, jestli je paní Hana erudovaná na to aby mohla vést polemiku o zprávnosti lékařova rozhodnutí. Paní Hana by si měla uvědomit, co svým jednáním činí a že tím si své psychické trauma neshojí. měla by jste se snažit zapomenout a neubližovat ostatním jen kvůli tomu, ze byl k Vám osud tvrdý.
Zdraví Katka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.