Já mám zkušenost trochu jinou. Můj syn (téměř čtyři a půl) má ještě dyslalii (patlavost). Od tří let chodí do jazykové školy na angličtinu. Ta mu jde výborně. I výslovnost. V angličtině vysloví hlásky, které mu v češtině nejdou. Jedna paní logopedka nás málem ukamenovala, že ho pletu cizím jazykem, když ještě neumí pořádně česky. Logopedku jsme změnili a druhá je jeho angličtinou nadšená a tvrdí, že to u dyslalie neuškodí, když se učí jiný jazyk a dokonce se máme např. písmenko K učit přes angličtinu! A funguje to! Myslím si, že názory, že v tak ranném věku se nemají děti učit další jazyk je zastaralý. Ale to je jen, samozřejmě, můj názor.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.