| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Lidský život je lidský život. Tečka.

Asi jsi nepochopila co jsem tu chtěla říci...Tak znovu a polopatě:) To že někdo věří v boha (jedno jakého) je jeho věc, ale neměli by kvůli tomu trpět ostatní lidé (konkrétně v těch státech kde je kvůli náboženství zakázána antikoncepce, interupce a to nemluvím o obřízkách žen)...A těm dětem co jsou opuštěné a zanedbané těžko nějaký bůh pomůže ( to kté větě, že jsem mimo)...Je totiž strašně jednoduché zavinit nějakou věc (neznalostí, neopatrností, to už je jedno) a pak to svádět že je to vůle boží...Chci jen říci, že by každý měl nést následky svého počínání...Každý by měl mít možnost volby, ale důležitý je přístup k informacím...Dnes je jiná doba než byla před sto lety, kdy lidé o sexu normálně nemluvily a o mnoha důležitých věcech neměli ani tušení...Asi uvedu příklad...Mě je nyní 26 let a na své dospívání si docela dobře pamatuji...a vím jak je důležité vědět nejen v 15 (to už je dost pozdě...já měla první menstruaci už ve 13 a byla jsem matce vděčná že mi beze studu vysvětlila o co jde už dříve)...zkrátka vědět vše kolem lásky dvou lidí a všeho co s tím souvisí. Je přeci lepší když to poví dětem jejich rodiče, než aby se to museli dozvídat od spolužáků a kdoví od koho...Jde o to vědět to!!...Vědět o tom co se může stát...a hlavně to, že v patnácti je ještě čas na pohlavní styk...a jak poznat toho pravého a tak dále...Je toho zpousty...v 15 letech (nebyl to můj případ, pro případné štourali:))) už některé dívky, bohužel i z důvodů neinformovanosti a zvědavosti mají pohlavní styk...já osobně jsem se v porodnici setkala se dvěmi 16 letými matkami a jednou 17 letou a to jsem tam ležela jen 4 dny!!!...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.