| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když maminky studují...

Ahoj všechny studující maminky!

Když jsem se vdala do Rakouska, tak jsem začala znovu od píky - prostě jsem tady ve dvaadvaceti začla studovat sociologii a za čtvrtý semestr už se mi plánovaně narodilo dítě. Před 14 dny jsem udělala poslední zkoušky, píšu diplomku a čekají mě státnice. Mám sice jen jedno dítě, ale téměř po celou dobu jsem chodila na zkrácený úvazek, momentálně na 20 hodin týdně. Školu jsem nikdy nestudovala dálkově, ale úplně normálně a přednášku jsem vynechala málokdy. Nikdy svého rozhodnutí nelituju a ta doba mateřské a školy - to bylo prostě fajn a nejen pro mě. Také se mi líbí, že pro naše dítě jsou knihy a slovníky běžnou součástí života a v jeho dvou letech mi připadalo zábavné, když si hrál syn na to, že se učí referát. Fandím všem maminkám, které se rozhodly studovat a hodně síly ve chvílích, kdy by nějraději se vším praštily.

Natalie

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.