| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku A co takhle domácí potrat?

Všechny Vás moc zdravím!
Předem se omlouvám za délku mého příspěvku, ale chci vysvětlit svůj názor!
Po přečtení „úvodního článku“ této diskuse se cítím velmi rozhořčená!
S manželem uvažujeme o pohnutkách osoby, tuším Hany, která ten článek psala. Máme totiž osobní zkušenost nejen s Heliosem a s Dr. Texlem!!! A je velmi odlišná od názoru pisatelky. Upozorňuji, že není v mých silách pročíst články, které reagují, ale dle namátkou otevřených se objevuje údiv nad popisovanou situací a existencí dr. Texla…
Tak přidávám svůj příběh:
Několik (celkem dost) let mám problém otěhotnět. Jsem z Ostravského kraje. V Ostravě je sanatorium, před kterým mě známí (několik) na základě zkušeností varovali. Úroveň jednání lékařů v Ostravě nemohu posoudit, protože jsme rovnou zvolili olomoucký Fertimed. (Kde bylo věčné čekání v plné čekárně lidí, se kterou sousedila „odběrová“ místnost; poplatky za vše, včetně objednání; nikdy jsem do poslední chvíle netušila, který gynekolog je v ordinaci; nicméně jsme na doporučení lékařů absolvovali 3 inseminace, které jsem původně nechtěla – můj dle mého názoru větší zdravotní problém a malá úspěšnost této metody, následovalo IVF s velmi špatným výsledkem. Poté nám bylo řečeno, že vše je úplně špatně a ani tato metoda nám nepomůže. Odradilo mě to na několik měsíců, protože mi přišlo, že zdravotní stav a laboratorní výsledky byly známy celou dobu, jen nás to stálo víc peněz a volna než jiné…) Pak jsme zkusili sanatorium v Praze, kde nebyl přes mé upozornění problém s pojišťovnou do první návštěvy, kdy chtěli proplatit i konzultaci, protože „najednou“ zjistili, že s danou pojišťovnou nemají smlouvu…
POZOR! Následoval HELIOS! Mým ošetřujícím lékařem je dr. Koudelka, (v případě, že má návštěva byla v době mimo jeho ordinační hodiny, věděla jsem, že tam bude dr. Texl). Vše vysvětlil, nezastíral malou pravděpodobnost úspěchu, dával však naději. Pacientkou jsem cca rok. Za tuto dobu jsme podstoupili 2 IVF. Manžel byl přítomen téměř všem ultrazvukovým vyšetřením – nikdo nic nenamítal. Kdykoliv jsem si mohla zavolat, a dotazy jsem rozhodně měla – včetně víkendů a večerních hodin. Večer a o víkendech jsem telefonicky mluvívala s dr. Texlem, vždy se do telefonu nejdřív představil! a byl VELMI ochotný, v několika případech jsem u něj byla na ultrazvuku a vše proběhlo zcela normálně, manželovi vysvětloval i věci, které mě byly zcela jasné a učil ho píchat mi injekce! Dr. Koudelka se nám věnoval i po stránce mailových či telefonických dotazů, jinak odpovídal Dr. Texl a to velmi korektně a ochotně! Jednou jsme pro injekční dávky přijeli i mimo ordinační dobu dr. Koudelky, byl ochoten se nám věnovat, ale zrovna operoval, tak nám tyto byly ochotně vydány dr. Texlem. Problémy byly trochu s pojišťovnou – smluvní vztahy, ale dr. Texl vše osobně řešil, řka, že to není můj problém, ale jejich!!! Odběrová místnost je ve sklepních prostorách v diskrétním prostředí, kde pár není nikým rušen.
Odběry oocytů jsem prožívala velmi špatně, manžela sami volali na pokoj, dokonce přišli překontrolovat můj stav! Platili jsem POUZE za injekce a nadstandardní výkony. Zatím sice těhotná nejsem (asi ani australské technologie, ochota a um lékařů a sester neudělají zázrak :-))), ale jejich přístup a případné řešení problémů se mi ZATÍM zdá velmi pozitivní a všem jim tímto děkuji!!! Doporučila jsem je známým, kteří tam byli neméně spokojeni!
To je můj dosavadní pohled na Helios… Asi záleží na osobní zkušenosti… Pokud se opravdu choval dr. Texl k někomu tak divně, je mi to upřímně líto, ale je těžké po mých zkušenostech tomu uvěřit. (Jo, a mimochodem, je tam výtah, tak nikdo nemusí po schodech!)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.