| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zdravé nohy od dětství

Nečetla jsem příspěvky až do konce, tak snad nenapíšu něco, co už někdo jiný přede mnou :-)
Hodně maminek je tu zoufalých, že stále neví jakou značku. Pracovala jsem v obuvi a má rada zní: Neohlížejte se na značku ani na certifikáty. Chtějte po botě, aby měla opatek, pružnou ale pevnou podrážku, klenbu a aby byla vyrobena z prodyšného materiálu, takže ne z uměliny. A dobře promyslete jaký životní styl vaše dítě s vámi vede, kde nejčastěji chodí a pod. Pokud totiž žijete na chalupě u lesa, budou nároky na botu jiné než ve městě. Osobně jsem viděla mnoho bot i se žirafou, které sice byly kožené, ale křivě ušité a kupodivu neodpovídala velikost o dvě! čísla. Dost mě to udivilo, než jsem zjistila, že tento certifikát dostane ten, kdo ho zaplatí, kritéria pro splnění nejsou až tak přísná, jak by měly být. Takže si promyslete co od boty chcete a pak ji jděte se svým zdravým rozumem koupit :-) Požadavky na botu je dobré mít promyšlené do nejmenších detailů, v obchodě pod nátlakem prodavačky už moc nevymyslíte :-)Já sama jako prodavačka jsem hrozný zákazník, protože vím co chci a když to nemají, nepřesvědčí mě o ústupku a odcházím jinam :-) Přiznám se, že někdy se stane, že kvůli botičkám sjezdíme i pár měst, ale nožky dětí mí stojí za to. (A nestává se to často, zatím jsme vždy narazili na dovré botky v okolí, byť obuví jsme obešli více) Jo a je samozřejmé, že je dobré kupovat boty s dítětem, vyzkoušet mu je a nechat ho chvíli v těch botkách po obchodě chodit a i běhat ať vidíte, jak se mu v nich šlape.
Tož tak můj soukromý názor a zkušenost :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.