| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku A co takhle domácí potrat?

Hani u nás se zadařilo po roce i bez doktorů.

Já jsem chodila k Hanzelkovi ještě v době kdy Unica jako centrum as. repr. teprve začínalo takže to byl můj "normální" gynekolog.
V době kdy jsem ho změnila tak jsem měla akutní potíže a potřebovala jsem doktora a on v tý době se stěhoval (Unica) a nemohla jsem ho nikde sehnat, navíc já jsem se taky stěhovala takže jsem pak začala chodit tad k nám k doktorovi.
Po porodu jsem začala chodit do Heliosu, protže s tím gynekologem tady u nás mám zkušenosti přímo příšerný...

No a na Obilňák jsem se rozhodla jít po tom roce snažení. Crha si s semnou popovídal, dal mi nějaké ty léky a mám prý počkat do příští menstruace a začít to brát + k tomu jsem měla začít chodit na injekce na nějaké to zvýšení plodnosti nebo jak to nazvat :o)))
jenže v tý době už jsem byla těhotná takže se k mému údivu menstruace ani nedostavila :o)
Crha už si mně ale jako pacientku nechal, zařídil mi veškeré ultrazvuky (i přes to, že jsem chodila na gyndu jinam, jenže ten můj doktor byl dost děsnej, myslel si, že je nejlepší a za celý těhotenství mně neposlal na jedinej ultrazvuk). Crha mi Dohlížel i na porod a po porodu dohlížel na malou aby měla veškerá vyšetření co jsou potřeba.( měla trošku problémy)

On mi řekl, že si mně oblíbil, protže jsem hned po první návštěvě otěhotněla a prý by si přál víc takových jako jsem já :o)))
navíc je to známý známé mojí mamky takže to bylo asi i tím...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.