| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila před 17 lety…

Mě všcihni doporučovali na porod nemocnici ve Slaném, obrovská chyba že sem je poslechla! Dodnes je mi do pláče, když si tam na to vzpomenu. Kromě toho, že je to tam hnusné a zastaralé, personál se choval otřesně, nastřihli mě aniž by se mě zeptali nebo sdělili co se děje,nikdo mi neporadil jak s dítětem zacházet,a pořád mi jen nadávali že mi nejde kojit. Skoro pořád sem brečela, možná to byl i důvod proč mi to kojení nešlo. Když sem sledovala ostatní maminky, taky nadávaly a nebyly spokojené.Takže nevím kdo tu pověst Slanému vyrobil.Asi že je chtějí zrušit a nikdo tam nejezdí, tak mě tam moje doktorka hnala, no nevím.No a můj manžel mi sdělil, že sem hysterka, když se tam všem líbilo, proč ne mě?Prostě se to tak někdy sejde, že i to nejlepší, co každý chválit, může někomu těžce zhořknout.Ale obviňovat rodící maminku, že se chová jako ta nejchytřejší nebo jak jste to napsala... ono je to přece tak, že ten personál je tam pro nás, rodící, ne my pro ně. Taky jsou placeni z našich peněz, a měli by se podle toho chovat. A jestli je to nebaví, mají málo peněz a moc práce a já nevím co pořád hlásají v televizi, tak ať jdou prodávat do Tesca za deset hrubého, třeba se jim to bude líbit víc.Každopádně by slušné a citlivé zacházení v pordnicích mělo být samozřejmé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.