| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šestinedělí - ženská záležitost, o které se nemluví

Zdravím všechny, je super, že byl napsán článek o šestindělí. Jen byl napsán ještě hodně "zlehka". Myslím, že maminka měla tisíc dalších pocitů a dva tisíce dalších emocí, já zažívala lásku, beznaděj, nenávist, totální vyčerpání a pak o to větší lásku a o to větší beznaděj atd atd... Všichni říkali, že to přejde, že miminko jednou přestane řvát. "Nejspíš ve 3 měsících". "No tak možná v 6 měsících". "No, víte maminko, až začne lézt, tak se jí uleví a bude to lepší". "Tak si to tak neberte, jsou děti, které brečí celý první rok". UUUFFF. Jak já proklínala všechny doktory, babičky, které toho řvouna nechtěly (teď vím, že ani strachy nemohly) hlídat, tatínka, kterého z práce BOLELY NOHY (no já myslela, že ho fakt zabiju) a ostatní maminky, kterým dítě spinkalo.... No, zjistilo se, že Terezka trpí intolerancí laktózy, že musí mít opravdu velké bolesti ("ale maminko, prdíky mají všechny děti") a najednou nikdo nechápal, jak jsem to mohla přežít. No, přežila, ale žádná sláva to nebyla. Moc si toho z prvního půlroku nepamatuju, jen vím, že jsem mimi nosila, nosila a nosila a kojila a kojila a nosila.... V 8 měsících jsme dostaly bezlaktózovou umělou výživu a naše Terezka byla poprvé šťastná. Je to hrozné, že až tehdy jsme se začaly s malou opravdu poznávat. Jaká vlastně je, jak je ohromně veselá a paličatá atd. Do tédoby jen plakala.
A co jsem tím vším vlastně chtěla říct ? Že je 100% pravda, že když v mateřství už nemůžete, tak ještě třikrát můžete. Protože jak psala autorka, "ostatní můžou, vy MUSÍTE".Tak hodně sil maminky, nikdo v sobě té síly nemá tolik jako vy!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.