| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šestinedělí - ženská záležitost, o které se nemluví

Mám dva kluky 3,5 a 2 roky.Moje první šestinedělí bylo hrozný(a nebylo to tím, že bylo první). Syn řval snad 24 hodin v kuse. Pořád jsem ho nosila, kojila, doma jsem neudělala skoro vůbec nic. Občas na chvilku usnul, ale nechápala jsem, že tak malé miminko může naspat tak málo hodin. Mám naštěstí manžela, který mi pomohl, tak jsme se v noci střídali v uspávání, zkoušeli jsme ho samozřejmě nechat brečet, ale neměli jsme na to nervy, brečel furt.Byla jsem zralá na prášky, ale s odstupem času si myslím, že to hormonama nebylo. Taky jsem měla poporodní problémy(sednout jsem si mohla bez plavacího kruhu až tak po měsíci), ale nebyl čas se tím zabývat. Šestinedělí se protáhlo na půl roku, pak začal syn lézt a byl klid. Když bylo synovi rok a půl narodil se ten mladší. Žádné šestinedělí nebylo. Byl tak hodné miminko, že jsem žasla, že takové děti existujou. Nemít starší dítě, na mateřské bych se nudila. Krásně spinkal, dokonce i v noci(až na pár výjimek), hezky papal, skoro vůbec nebrečel, jen, když měl hlad.
Tímto příspěvkem nechci říct, že neexistují ženy, co na ně nepůsobí v šestinedělí nějaké hormony, nebo že neexistují poporodní deprese, ale já jsem žádné neměla, měla jsem jen první dítě extrémně uřvané(už jsem mu odpustila, vždyť za to nemohl, miluju ho), tak jsem na tom nebyla psychicky nejlíp.Myslím si, že stav matky v šestinedělí závisí i trošku na tom, jaké povahy je její miminko.
Mimochodem má zlatíčka teď zlobí tak, že je to skoro srovnatelné s mým prvním šestinedělím, ale to už je na jiné téma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.