| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perly aneb co jste možná o dětech ještě neslyšeli

Holky tak to už jsme mimozemšťani tři.
Když bylo malému tak půl roku známá mi naprosto s klidem a vážně vykládala jak její robátko ještě za dob minulých baštilo na čtyřech měsících svíčkovou s knedlíkem až se mu dělali boule za ušima. Tchýně zase cpala své děti od nejútlejšího věku uzeninami všeho druhu, k snídani, svačině, večeři a pašovala ji i do oběda, např. bramborová kaše s osmaženou anglickou slaninou je fakt jídlo pro osmi měsíční dítě (nad tím jsem se opravdu zarazila - argument zněl, byl už velký - chodil).
Nekomentuji ani nelze. To jsou ty starší případy, na které se člověk dívá ještě snad nějak shovívavjeji vzhledem k tehdejší nevědomosti - o hlouposti a nepouživání rozumu se tu bavit nechci.

Ale co říkáte na to, když dnešní maminka krmí své osmi mesíční dítě polévkami "z pytlíku" - pravidelně, a vůbec ho cpe všemožnými polotovary. To je podle mě trestuhodné. Další případ z okolí je maminka, co chodí pro obědy pro své děti 2,5 a 1 rok do hospody, denně a hospody ne restaurace. Tedy ne že bychom občas s malým nešli na obídek nebo na dobrou večeři, to samozřejmě ano, v květnu budou tři a občas to dle mého nevadí, ale krmit takto své dítě pravidelně, to je hrůza. Ještě dodávám, že tyto "velmi moderní" matky nesjou! ze sociálně slabé vrstvy obyvatel. Ale razí heslo "my jsme to jedli taky a žijem".
Ještě mě napadla maminka, která dávala od šesti měsícu kravské mlého a ani se nenamáhala vyvařovat lahve, ale ta mi divná přišla.
Takže bohužel... jsme asi mimozemšťani

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.