| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Morální nebo duchovní záležitost?

Ještě jednou mám potřebu se vyjádřit, ještě jednou díky za názory. každý máme nárok na ten svůj. Snad ještě doplním, že já i rodiče malého chlapečka se známe velmi velmi dlouho, jsme přátelé a jsme si blízcí. Vážíme si sebe na vzájem a snažíme se respektovat. Rodiče malého: tatínek je věřící, maminka, řekla bych spíš hledající, Já jsem po 5 letém absolvování biskupského gymnázia (důvod vstupu na tuto školu byl jediný - bylo to špičkové gymnázium jazykové, svého druhu tehdy byla jen 2 v republice)musela chtě nechtě přemýšlet o víře i církvích. Sama nejsem ve víře vychovaná, ale mí prarodiče byli hluboce věřící lidé, jejich víra byla pro mě velmi čistá. Já sma si vážím víry, mám k ní takový respekt v tom dobrém slova smyslu,a le bohužel totéž nemohu říci o církvi. Za těch 5 let jsem viděla mnohé, dobré ale i špatné a především mnoho lidí, kteří "kázali vodu, ale pili víno". Vzpomínám si na jednoho maldého a pohledného kněze (byl to Jan Wirt), který byť duchovní měl mnoho poměrů s ženami - no, takže pak je těžké neudělat si vlastní názor. Ale to už jsem mimo. Vážím si dobrých lidí velmi moc a to bez ohledu na to, jestli jsou či nejsou věřící, to je každého právo a volba. Nehledě na to, že je jistě správné, aby lidé o své víře přemýšleli. Proto i já jsem o kmotrovství přemýšlela a snažila najít pro dítě i sebe tu nejlepší cestu. Doufám, že mé rozhodnutí je správné a považuji žádost rodičů za velkou čest.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.