| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perly aneb co jste možná o dětech ještě neslyšeli

To jsem ráda, že nejsem sama divná. Doma šílím, že nepředkládám synkovi makrobiotiku, okolí zas nechápe, že nejí to nebo ono, že mu nesladím, že mi vadí instantní výživa, cukr v přesnídávkách, vlastně jsem divná protože vařím a nedávám skleničky. Naštěstí manžel je vpohodě, respektive je mu to jedno, on sní cokoliv, ale kvituje s povděkem, když se mu na talíři objeví zelenina v lákavé úpravě, neptá se a jí. Stravu malého nechává na mě, před známými a příbuznými mě obhajuje, a vím, že kdybych šla do extrému, včas mi to dá najevo.
Ale taky jste si všimly, že kdejaké hrůzy páchané na dětech (posazování, vyřvávání, párečky, cukr atd.) nechávají lidi naprosto chladné, ale když dítěti vaříte bio a myslíte si, že domácí nejlepší, případně ještě balíte do látkovek, jste považována za nebezpečný alternativní živel a málem se volá sociálka?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.