| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perly aneb co jste možná o dětech ještě neslyšeli

s tím, že někomu připadne něco divné, někomu ne. Včera jsem potkala kamarádku se sedmnáctiměsíčním klučíkem. Hned na začátku prohlásila, že byli den před tím na malé operaci - naříznutí předkožky. A tak jsem se podivila proč. Dostalo se mi odpovědi, že mu nešla přetahovat předkožka. Její dětská doktorka sice říkala, že to se postupem času upraví, že se to musí pomaloučku přetahovat třeba ve sprše, ale že vůbec není kam spěchat. Jenže má kamarádce se to "nezdálo" a šla se zeptat jedné známé uroložky, co ona na to. Ta jí řekla, že se za ní má stavit večer v nemocnici, protože má službu - a že se na to podívá. Výsledkem bylo, že malého čapla, přikurtovala a zaživa ! mu předkožku nařízla. Kamarádka s uspokojenim dodala, že malej sice chvilku vyváděl a řval jak tur, ale teď už je to dobrý a s přetahováním mají pokoj. Ještě teď mně jde mráz po zádech, když si na to vzpomenu. Podobně "citlivé" mně připadnou aktérky perliček uvedených v článku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.