| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perly aneb co jste možná o dětech ještě neslyšeli

nevím, co máš proti kravskýmu mlíku, můj syn byl plně kojen 6 měsíců, pak jsem mu začala dávat dušené a vařené králičí(doma vypěstovaný)maso, zeleninu, ovoce, od 9 měsíců potraviny s lepkem, čerstvé bílé jogurty, piškoty bez lepku atd., do roka jsem ho kojila:pak jsem začala dávat tvarohové výrobky.Extra jsem mu vařila do 18 měsíců,pak jsedl s námi, protože i my málo solíme.Párek měl až ve dvou letech. Od dvou let jí skoro to co my, kromě jídel, které fakt nejsou vhodné. Jsou mu tři. Od odstavení v kojení nechtěl mléko, žádné, zkoušela jsem Hipp, Sunarku, Sunara a další, prostě nic.Dávala jsem mu hodně mléčných výrobků a k večeři kaše Hipp a jiné.V 18 měsících jsem zkusila na doporučení pravé čerstvé kravské mléko(doplňuji pravidelně zkoušené v laborkách).Ředila jsem ho vodou - kojeneckou a převařenou,z toho jsem začala vařit kaše, omáčky a puding. Ve dvou letechjsem mu do toho přidala malilinkatou lžičku jahodového granka- asi do hrníčku tu lžičku a začal pít.Nikdy se neosypal, žádnou vyrážku ani jiné zdravotní problémy neměl, rostl pěkně. Jsou mu tři roky a denně vypije skoro půl litru mléka, dávaám mu i 0,5%tuku kupovaného z obchodu, jí mléčné výrobky, sní vše, co mu uvařím, nesetkala jsem se , že by neměl nějakou potravinu rád. Ve třech letech má 100cm a 15,9kg, což myslím je dobré. Proto si myslím, že kravské mléko, když je v pořádku a dává se tak jak má,nemůže ublížit. Horší jsou otraviny,které jsou určeny dětem a jsou plné stabilizátorů a barviv, jsou to potraviny i pro kojence - výživy, příkrmy hotové, Jupíky, Kubíky a tak. Nikdy jsem mu nekoupila nic takového, výživu jse vařila doma. Jedinkrát jsem s ním byla v restauraci, kousnul si ode mne bulky, ve které byl kuřecí hamburger - maso neměl, za 4 dny jsme měli průjem, který trval 2 týdny - diagnóza kampilobakter. Bylo to šílené, slavil zrovna druhé narozeniny, tak ani neochutnal dort, který jsem pekla.Chápu maminky, které dbají na stravu svých dětí a fandím jim, ať opravdu nespěchají dávat dítěti vše, není to dobré. Z mé zkušenosti znám maminku, jejíž syn jedl ještě před s vými prvnímu narozeninami párky, bombony, gumové medvídky, čokoládu a tak a to má jednu ledvinu. když jsem se divila, tak mi řekli, ale on jenom trošku.Je dobré starat o to ,co dítě jí a pije.Je pravda, že teď už doatane i čokoládu, lízátko ale jenom jedno a ne pořád a denně a taky si v obchodě nevybádá jako jiné děti, které se domáhají všech možných sladkostí. Nedávno mě udivil, když po příchodu do obchodu si dal do košíku jogurt a ne něco sladkého. Takže jen tak dál a dbejte o stravu svých dětí. Moc všehcny zdraví Iva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.