| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perly aneb co jste možná o dětech ještě neslyšeli

KatkoFifi, to je právě ono, já si myslím, že autor nějakého veřejně publikovaného článku by měl znát důvod svého počínání, aneb co tím chci těm ostatním sdělit. Za chvíli by se tu mohli objevovat články, jako třeba "Jak se dneska Adélka poprvé vyčůrala do nočníčku" apod. Pokud by to nebylo spojeno s nějakou humornou a neobvyklou historkou nebo s popisem toho, jak ji na ten nočník fikaně naučili, tak je to pro pisatelku možná celkem významná událost, ale pro nás ostatní Adélky neznalé, nebude mít žádný přínos.
Ale dost už, máš pravdu nemá to cenu, tahle moje debata je stejně nekonstruktivní, když si s dovolením vypůjčím Fisperandino označení (MMCH taky s tebou souhlasím).

Ale abych jen nekritizovala, všimla jsem si, že ses během diskuse zajímala také o názory, jak naučit dítě na nočník. Nevím, jestli už si tyhle diskuse navštívila, ale jak už jsem psala, tohle se dá nejlépe probrat v diskusích dle data narození, které najdeš tady, tam se dá taky o dětech diskutovat jen tak, možná bys tam taky zjistila, že nejsi takový mimozemšťan, protože maminky tam mívají podobné názory jako ty:-) Nebo v hlavních diskusích bude určitě nějaká speciální nočníková, či určitě něco najdeš v ostatních diskusích, které si zakládají samy pisatelky (či pisatelé:-)) nebo si můžeš založit svou vlastní diskusi, kde se můžeš zeptat na cokoliv:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.