| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perly aneb co jste možná o dětech ještě neslyšeli

Článek jsem si přečetla.Nás už se pleny netýkají, takže už s tím stejně nemůžu nic dělat(že jsme používali papírové pleny).Akorát mě štve, že jedni říkají toto, druzí zase ono, čemu má člověk věřit? O tom přehřívání varlat by se dalo polemizovat. V hadrových plenách se nepřehřívají? Možná míň. Ještě nechápu, že to může mít vliv na budoucí plodnost, pokud vím(možná, že jsem nevzdělaná), spermie se tvoří až v pubertě. A musím říct, že za našich maminek to bylo ještě horší, když se dávali hadrové plenky a přes to ještě nějaké igelitové kalhotky. Každopádně, co udělám pro zdraví svých kluků, budu jim dávat raději trenýrky místo slipů.
Musím dodat, že nejsem proti používání hadrových plen. Papírové plenky jsem brala jako nezávadné a jako ušetření času pro své děti. Přiznávám, že ekologické hledisko mě moc nezajímá, protože to by se musely papírové plenky zakázat a s nimi spoustu dalších neekologických vymožeností, jinak se najde vždy spoustu lidí, kteří si raději ulehčí práci navíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.