| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perly aneb co jste možná o dětech ještě neslyšeli

Ahoj,mám ,nyní 3letou,dceru,kterou jsem kojila do 2,5roku.Je zdravá,chytrá a krásná.Jako každé dítě!Přikrmovat jsem začala od 7.měsíce.Párek a podobná svinstva má vyjimečně na výletě u ohně apod.Poprve asi ve 2 letech.Překvapuje mě,jak může někdo něco mít proti kojení.Podle MÉHO názoru je to to nejlepší,co mužeme dát našim dětem na začátku jejich cesty.Samozřejmě za předpokladu,že jíme trochu obstojně.Tzn.pravidelně,pestře,bez koření apod.dráždivých věcí.Svou dceru jsem posazovala na nočník každé ráno od 10.měs ,kdy už sama seděla.Když se něco povedlo měli jsme radost( což bylo po ránu dost často),když ne nevadilo.Zvykla si na to a pak,když ostatní vrstevníci(asi v 1,5r) začli zkoušet nočník,neutíkala jako oni z nočníku.Netlačili jsme na ní,nenutili ji a i přesto byla od 1 a3/4r bez pleny.Každý se to jednou naučí a nemá smysl snažit se něco uspěchat.Věřte svým instinktům.Každé dítě je jiné a jen Vy znáte to Vaše nejlépe.Hodně zdravíčka a radosti přeje Verča

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.