| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perly aneb co jste možná o dětech ještě neslyšeli

S výběrem porodnice máš pravdu, v dnešní době je zcela běžné, že máme možnost zjistit si, co které zařízení nabízí.
Ale k nočníku musím přece jenom oponovat. Bylo by fajn, kdyby to fungovalo tak, že v 18 měs je nočník pro děti přes den běžnou záležitostí, ale ve skutenčosti tomu tak není a ne pro pohodlí maminek. Používáme u syna látkové plenky od narození (krom víkendů u babičky a delších výletů, na to jsou papírovky nenahraditelné), takže vlhko cítí, pro mě je to trocha práce navíc (ne zas tak moc, plenky se nežehlí a pere pračka). Přesto mu nočník vůbec nic neříká, odmítá na něm sedět, když už ho uplatím a posedí, tak v 70% případů stejně nic neudělá. Když se pokaká, vůbec mu to nevadí, na dotazy jestli není pokakaný buď neodpovídá, nebo řekne, že ne. Myslím, že ve svém věku 20 měsíců už má celkem jasnou představu, co moje slova znamenají, takže ví, na co se ptám. Nočník doma máme, ale zatím spíš na okrasu. Je to stejné, jako říct, že dítě v tomhle věku už by mělo mluvit (nemluví), v roce chodit (začal v 15 měs) apod. Prostě některé děti potřebují více času a je ztrátou času maminky i batolete vysedávat na nočníku, když je to dítěti nepříjemné a neví, co tam vlastně dělá, protože si svou potřebu vůbec neuvědomuje. Věřím, že i můj syn (a jeho podobně staré děti jsou na tom vesměs stejně) jednou i na tohle dozraje. Popravdě řečeno mě to štve, ale fakt s tím nic nenadělám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.