| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Perly aneb co jste možná o dětech ještě neslyšeli

podla mna je mainka autorka tohoto clanku trochu egocentricka,
a tiez presvedcena o tom ze veci su len take ako ich vidi ona.
A co ze sedelo dieta v 6tich mesiacoch na nocniku, moja dcera sa narodila velka a silna
a to sme s manzelom obaja maly a hubeny, a chodit zacala v siestich mesiacoch koncom siesteho mesiaca uz sama behala po zahrade a na nocnik chodila tiez, rozpravala uz normalne v osmich mesiacoch.
Presne take mudre osoby ako co pisu sem dokazu potom ludom zneprijemnovat zivot ked cakaju ze kazdy sa ma
chovat podla nejakych clankov, tabuliek, nech si dava kazdy jest dietatu co mu chuti/nemyslim doslovne/,
co mu prospieva, vzdy lepsie davat kolinka ako nechat prerevat hladne dieta pol roka lebo matka chce vyhradne kojit a nema dost vydatne mlieko alebo ho nema dost. Dieta sa vyvija a potrebuje z niecoho rast urcite mu tie kolienka chutili a prospeli nechapem preco sa potrebujete vysmievat a sami tu zosmiesnujete seba svojou primitivnostou. Ja som zacala s miesanou stravou 7om mesiaci a dcera dodnes vypije za den 1l mlieka, co tiez niekto odcudzuje niekto vyzdvihuje, matka sama vidi co dietatu prospieva a nie kazdemu to iste.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.