| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Moje mateřská dovolená - nervy v kýblu

Já mám dítě 11m JEDNO a o prášcích už jsem taky vážně uvažovala (byť z kategorie fytofarmak). Když se spojí celodenní napětí (připodobnila bych to u sebe ke korzetu o 2 čísla menším, který musím celý den nosit) s nevyspáním a opakujícími se stereotypními činnostmi (vaření-krmení-přebalování, které je u nás vyšperkováno vřískotem)...člověk se začne pozvolna proměňovat.Dostala se mi dorukou kniha Deník alkoholičky od Zuzany Peterové, je velmi zajímavé jak rychle lze sklouznout, když tyhle věci přerostou člověku přes hlavu.
Určitě nejsi špatná matka. Z tvého popisu mám dojem, že děláš maximum. Taky doporučuju zatlačit na přijetí do školky. S mladším pak v získaném čase vyhledávat aktivity u kterých si něco "užiješ" i ty.
Já žiju ve městě, kde jakéstakés možnosti, jak zajímavě trávit čas na MD jsou. Stěhovali jsme se sem hlavně za prací, ale teď na MD jsem nesmírně šťastná, protože není problém zajít do MC, do kavárny, na večeři z bývalými kolegy. Zůstat v rodné vísce, možná bych i po nějaké placatici sáhla.
Přeju ti hodně trpělivosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.