| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Moje mateřská dovolená - nervy v kýblu

Ahoj všem,
to první co mě napadlo je, že žiješ jinde něž já. Ne snad proto, že já sama bych měla doma dva andílky, ale proto, že u mě doma i všude kolem se narodila samá zdravá a dravá zlobidla. A je to tak v pořádku. Nevěř tomu, když ti bude někdo říkat, že tyhle problémy jsou jenom u vás doma. Není to tak. Je pravda, že některá dítka jsou spavější a jiná naopak. Nevyspalá maminka na všechno hledí s trochou hysterie. Sama to znám, spím tak 4 hodiny denně, ale teď už ne kvůli dětem jako dřív, ale kvůli práci. Nebudu to rozepisovat, patří to někam jinam.
Chci tím jenom říct, že tvoji kluci jsou ještě malí, na světě je přece tolik věcí, co by chtěli vidět a poznat. Proto vstávají tak brzy. Na rozdíl od nás, kteří jsme vděční za každou minutu spánku navíc. Věř, že to přejde. I jejich spánek bude delší, ty odpočinutější a všechno bude víc v klidu. Chce to čas. Teď mluvím z vlastní zkušenosti. Obě moje děti měly období, že vstávaly v 5.30, v poledne nespaly a večer před devátou nezamhouřily oka. Po jejich usnutí jsem mohla dělat všechno, co "normální" lidé mohou dělat ve dne. Prát, žehlit, uklízet, vařit, milovat se, promluvit si s partnerem, uvařit si čaj nebo kávu. Každé období v našem životě nám něco dává a něco bere. Ty máš babičky, mě moje maminka zemřela před šesti lety a druhá babička je ještě "pracovní". Tudíž hlídání se nekoná. Tenhle čas, kdy můžeme být s našimi dětmi doma je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Aspoň já to tak cítím. Ale třeba je to proto, že Verunka s Vojtou už nevstávají v 5, ale "až" v 6.30. Zdravím!!! Renča

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.