| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Moje mateřská dovolená - nervy v kýblu

To naprosto znám, mám teď holčičku které budou dva roky a kluka osmiměsíčního. Jsem z toho už také dost vyčerpaná, nejlepší období zatím bylo před měsícem, a trvalo měsíc, protože kluk začal sedět a víc si hrát...jenže pak přišlo období ze strachu z odloučení a je na mě pořád pověšený. Holka teda naštěstí je už rozumější, ale musím pořád hlídat aby mu neubližovala, nestrkala do něj, úklid, aby se dalo alespoň projít místností musí být tak dvakrát denně. Celkově už je to lepší a doufám, že až povyrostou, že si budou rozumět. doteď to bylo spíš o péči a starání se o ně, kdežto pomalu přichází období, kdy mě čeká asi to co tebe. Svůj příběh o tom jak to bylo náročné jsem napsala do časopisu Máma a já, je to tam teď v březnu. Jedna má kamarádka má také dva kluky, jsou od sebe přesně rok a jak to vidím, je mi jasné, že mít dva kluky je asi mnohem složitější, než jednu holku a kluka, či dvě holky. Kluci jsou takoví lumpíci....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.