| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Moje mateřská dovolená - nervy v kýblu

Ahojky Dášo, podle psychologů je nejlepší mit děti po sudých letech, což je 2,4,6 a tak od sebe. Nevím, tolik dětí nemám, abych to mohla radit, nebo kritizovat, ale mám dvě slečny o 23 měsíců. Čekala jsem (nebo spíš všichni říkali), že první rok bude záhul. Nevím, mladší dcera má 7 měsíců, starší 2,5 roku, a já sice občas nevím, jak se mám, když se mě někdo zeptá, ale záhul to rozhodně není. Jasně, kdybych mohla prospat dva dny v kuse, jít někam sama, v klidu uklidit a vůbec, bylo by to príma, ale už to neřeším. A starší dcera je super chůva, dělá si z mladší srandu, té to ještě nevadí, tak se zabaví obě a já mám chvilku klid. Jo, občas zkouší, co mladší vydrží (kousnutí, kopnutí, včera si ju osedlala jak koně), ale nikdy tak, aby jí ublížila. Kdyby byla starší, víc by žárlila (těď mladší bere jako součást, ne jako vetřelce), míň by si s ní chtěla hrát a vymýšlela větší lumpárny. Musím dvouletý věkový rozdíl vřele doporučit. Doufám, že to tak super zůstane a že si vždycky budou blíž, než kdyby byl mezi nima větší věkový rozdíl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.