| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Moje mateřská dovolená - nervy v kýblu

Umím se vžít do Vaší situace,sama jsem si to prožila.Je to už ale dvacet let.Dnes je mi 39 a před dvaceti lety jsem měla syna a dceru od sebe 15 měsíců.Byla jsem doma pět let.Znala jsem jenom pleny,pračku, mixér,nočník a myslela jsem si, že to nikdy nezkončí.Děti mi i dost marodily, no prostě hrůza.Dnes jsem opět na mateřské, mám roční dceru,chodím na 4 hodiny do práce a vše zvládám v klidu a vpohodě.Je pravda,že jsou papírové pleny,jednorázové ubrousky, hotové jídla , šťávičky, myčka, sušička.Mám své auto a taky prima chůvu(je to kamarádka,stejně stará také na mateřské a má též roční dceru.K vašemu problému Vám můžu dát pár rad:hodně trpělivosti,důslednosti,síly,lásky a hlavně nadhledu.Nic není tak důležité jako zdravé děti a Vaše i jejich pohoda.Práce počká,prádlo počká,ale děti ne,rostou jako z vody to mi věřte.Uteče to a po letech Vám to bude chybět,ten frmol,řev a blázinec.Nikdy jsem další dítě nechtěla právě proto co jsem si užila s těma dvěma, ale teď jsem moc šťastná že ho mám.Užívám si každé chvíle a malá je moc pohodové dítě.Přesto že chodím do práce, je spokojená a já taky.Zkuste více zapojit rodinu.Doporučuji jedno odpoledne v týdnu předat děti a užít si ho sama pro sebe,jít plavat,na kafe s kámoškou,k holiči,sama to tak mám zařízené,hlídá mi starší dcera.Taky je dobré jeden večer o víkendu zařídit hlídání a užít si ho s manželem, uvidíte že se vše zlepší.Držím moc pěstí.....eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.