| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Moje mateřská dovolená - nervy v kýblu

Také jsem měla nejhodnější dítě, do doby než začalo chodit. Za chvíli synovi bude pět let a je to hrůza! Je hyperaktivní, neposlouchá a já jsem někdy jak se říká na prášky. A to už dávno chodím do práce. Já jsem také spíše výbušné povahy, takže je u nás opravdu někdy Itálie. Je to opravdu náročné, když dítě neposlouchá a zlobí. Nepomáhá psycholog, prostě nikdo. A stále opěvovaná a doporučovaná důslednost je taky k ničemu. Prostě u nás nezabírá nic. Ale na druhé straně je to zase srašně roztomilý a v jádru dobrý chlapeček, který si ale dělá co chce. Dávno patřím v rodině za matku, která nezvládá své dítě a jen ho rozmazluje. Už nikdo ale nevidí ty moře slz, to trápení, neustále návštěvy psychologů, pedagogických poraden a podobně. Prostě to trápení, které mne už tolik let sužuje. Už někdy po něm křičím, že ho dám do dětského domova a on se na mne vždy podívá těmi svými nevinnými očičkami a řekne "Maminko, neříkej nesmysly, já nechci zlobit". Kde jsem udělala chybu? Proč jsou některé děti bezproblémové a některé samý problém? Proč???? Vím, že to nejsou problémy typu těžce nemocné dítě,a jsme šťastná, že je zdravý, ale opravdu je to velmi ale velmi náročné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.