| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tchýně a znamení z nebes

Milá Deli,dopis vypadá opravdu jako opsaný. Mám doma starou knihu,pro matky a mladé rodiny,vydaná je někdy v roce 1920. A tento dopis je jak opsaný právě z ní. Úplně chápu,že tě to rozhodilo. Píšeš,že je tchýně dlouhodobě nemocná,nemůže to nějak souviset s jejím zdravotním stavem? Ptám se proto,že mám s mojí tchýní podobné zážitky.ale na rozdíl od tebe,ta moje bydlí jen pár ulic od nás. Ze začátku byla v pohodě,po asi pěti letech mi najednou začala do všeho mluvit,že vařím nezdravě,peru ve špatném prášku. Začala nám domu nosit jídla která navařila,prý jsou zdravější. Když jsem jí řekla že si to nepřeju tak k nám začala dokonce chodit tajně,když jsem nebyla doma( měla svůj klíč) a prala a uklízela a vařila. Já z ní byla na prášky a manžel se jí zastával. Začalo se to stupňovat,chtěla se o nás pořád starat,vyčítaka nám že ji nemáme rádi,dělala šílené hysterické scény,to by bylo na dlouhé psaní,ale podstatné je,že se nám jí podařilo dostat k lékaři a zjistilo se,že trpí maniodepresí a ještě nějakou jinou psychickou vadou. Začala brát léky a trochu se zklidnila. Občas se sice stane že je vysadí,to začnem pozorovat změny v chování,ale dost jí hlídáme tak je to zatím v pořádku. Třeba ti tvoje tchýně nechtěla tím dopisem ublížit,třeba je jen také nemocná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.