| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tchýně a znamení z nebes

Ahoj Deli,
ten styl mailu vypadá, že tvoje tchýně ti chtěla poradit, ale neví jak s tebou mluvit. Sama to znám, moje tchýně se často uchyluje k zvláštně napsaným SMS když mi chce něco sdělit. Ovšem věta: "není divu, že Anička špatně jí a je pak často nemocná" je zcela otevřené napadení a to bych si nenechala líbit. A přidávám něco co vytočilo mě: dnes jsme byli u mojí mámy na oběd a syn nechtěl jíst (má totiž rýmu a to se obvykle jen chce kojit a s tím já nic nenadělám)a ona mi řekla, že už bych ho neměla kojit, protože pak nejí normální jídlo. Když jsem jí řekla ať nedělá tragédii z toho, že kluk jednou nesnědl její jídlo tak mi řekla, že ho nikdy neviděla normální jídlo jíst. Samozřejmě ho mnohokrát viděla i ho sama krmila. Jsem pruďas takže jsem okamžile zvýšila hlas:"co to meleš ..... atakdále:-). Je fakt, že když se držím a dělám, že tyhle výpady neslyším tak se stupňují. A když vypěním tak na chvíli ustanou, ale zase to za čas příjde ... Ale já myslím, že radu co dělat nepotřebuješ vždyť jsi dospělá, inteligentní ženská. Jako pobavení byl tvůj článek fajn. Některým věcem co mám doma dělat jsem ani nerozuměla:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.