| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Máme doma anděla

První dítě máme syna, vždycky byl ve všem rychlejší než ostatní děti.Bylo pro mě utrpení jít s ním někam mezi vrstevníky, třeba na plavání. Všechny děti vzorně ležely a cumlaly si svoje hračky, jen to naše vždycky odlezlo z podložky a bralo všem všechno. Neznala jsem co je to vypít si v klidu kávu, mimochodem návštěvy ji u nás dostávaly, až byla skoro studená. Dívat se z kočárku na točící se kolečka ještě celkem jde, já jsem jezdila s dítětem, které za jízdy vyskakovalo z kočárku a zůstávalo vyset na kšandách. Nikdy jsem si proto nedovolila pustit kočár, nebo ho nechat zaparkovaný s dítětem před obchodem. Když jsme čekali druhé dítě, říkali jsme si, že nemůže být horší než to první, protože to nejde. Bohužel jsme se mílili. Máme doma krásnou kudrnatou holčičku, která se tváří jako andílek, ale řádí jako čert. Navíc staršímu bráchovi provede x schválností za jeden den. Takže o vzájemné šarvátky není nouze. Malý má už 5let, hraje hokej a má spoustu dalších aktivit, takže jeho temperament už je "trošičku" usměrněn. Bydlíme v bytě a snažíme se tu zdržovat co nejméně,hodně času trávíme venku, přesto sousedi ví kdy odcházíme a přicházíme a jestli nejsme o víkendu mimořádně doma. Doufám, že se vše v dobré obrátí a náš malý tyran v ženském podání taky aspoň trošku zkrotne. Zatím ji neunavilo plavání, solná jeskyně, ani pobyt na horách. Po hodinovém uspávání,kdy musím být s ní jí stačí 20minut spánku. Doma máme vyklizený nábytek nejen my, ale i babičky, přesto vždycky něco vyvede. Minulý týden opravář vytahovat z videa, které stojí na skříňce - kaštany a kostky a to ji hlídal děda. Z návštěv po 20minutách odcházím, protože nestíhám zachraňovat vystavenou keramiku, květináče a další věci.
Nevím kdo vymyslel název MATEŘSKÁ "DOVOLENÁ", já se nějak dovolenkovat nestíhám. Všechno dělám v noci. Ale věřím, že bude líp a všem ostatním to přeji taky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.