| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nikdy dítětem netřeste!

Ale já takové pocity zažila taky, jednou jsem taky byla zlejší, vzteklá, prostě jsem jí dala do postýlky a odešla pryč, reakce byla daleko horší, myslím, že se musela malá cítit daleko hůř, zoufalejš než já, po pár minutách jsem k ní šla a trvalo 20 minut, než se malinká uklidnila a usnula, ještě škytala z breku ze spaní. A bylo mi jí zkrátka líto. Miminka takhle brečí, protože jim bud něco chybí a nebo se naučí, že když brečí, máma hned přijde, někdy brečí i proto, že je maminka nenechá vybrečet, oni potřebují brečet. takže je dobré zkusit je nechat párkrát třeba čtvrt hodiny brečet, a ne k nim hned běhat po každým kníkání.......
mně je třeba taky bezbranných miminek někdy líto
zjistila jsem, že když nejsem v pojodě, je lepší u křičícího miminka chvíli nebýt vůbec, nebo ho pevně držet tak, že přestane - opravdu to v našem případě hodně pomáhá a záchvatů křiku je mín a mín
možná opravdu děláte něco ,co miminku vadí , nebo mu zkrátka něco vadí....žádné mimino do roku nebrečí jen tak, prostě je to jeho způsob komunikace, hlavně ze začátkuje to těžké,
každé mimi je jiné
na druhou stranu pochopte, že i každá máma je jina a má jinou povahu a jinak jedná, takže co jednu může pekelně rozčílit do nepříčetnosti, může druhou dojmout a přimět k lítosti, proč jeho cvrček takhle vyvádí a jak mu pomoc nebo ulehčit, každá jsme jiná, tak se nerozčilujte nad těmi, které jednají jinak než tím, že mlátí pěstmi nebo hlavou do zdi apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.