| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nikdy dítětem netřeste!

...nejen Američani, ale téměř všichni novopečení rodiče v mém okolí manipulují s miminky jako s pytlem brambor. Je to hrůůůůůůůůza.Hlavně ty hodně mladé maminky. Mně je 33let, máme vymodlené mimi po 4letech z IVF. Takže jsem se na jeho příchod pečlivě připravovala. Znám CD - Něžná náruč rodičů, i moje maminka mi radila: "Musíš vždycky podpírat hlavičku, nedávej maličké do svislé polohy, neber ho pod pažema." Stačí navštěvovat jako my poradny a hrůzou mi vstávají vlasy na hlavě. Skoro každá novopečená maminka má dítě hozené přes rameno, mamina stojí v řadě u dr. a mimi - 6týd. má přilepené na břiše, skrčené a ubrečené - bodejť ne, komu by se to líbilo. Dneska jsem byla na kontr. očkování a přišla mladá maminka s 3,5měs. chlapečkem. Vyvlíkala mu svetřík, posadila si ho, pak ho postavila na nožičky, prý se mu to líbí. No děs. Když jsem jí říkala, že by tak malé mimi nemělo sedět ani stát, tak se tomu i se svojí maminkou smály. Chudák malý a jeho páteř. Je fakt, že si musíme všechno ohledně zacházení s miminky a spoustu dalších věcí nastudovat, prostě doktoři to neřeší. Pro naši doktorku je nejdůležitější kojení a zase kojení, ale aby dala alespoň zákl. info ohledně zacházení s miminy, to ne. Co pomůže kojit, když budou mít ti maličcí spoustu dalších zdravotních problémů.
Mám sice strašně hodnou holčičku, ale někdy, když jí v noci pořád vypádává dudlík i hodinu nebo nechce papat, tak to je něco na moje nervy. Ale jsou na tom jiné maminky hůř a proto musíme zatnout zuby a opečovávat ty naši poklady s láskou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.