| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Chovatelské okénko - díl první: Přichází přemožitelka!

Gratuju k výborné volbě plemene,choďák je super.Taky ho už 12 let vlastním a rozhodně toho nelituju.Emu jsem si pořizovala když synovi bylo osm měsíců,do té doby jsem měla ovčandu.Takže zkušenosti s výcvikem jsem měla,proto jsem si riskla pořídit si choďačku do paneláku přímo do garsonky.Ema přechod z kotce na klidném městečku do velkoměsta Prahy zvládla na jedničku.Ač byla v kotci zvyklá venčit se kde chtěla v bytě neudělala ani loužičku.K děcku se chovala neuvěřitelně.Manžel dělal 12 hodinové služby a Ema mi dělala chůvu pro děcko.Syn ji házel míček a ona mu ho s něžností vracela do dlaně a trpělivě čekala až ho znovu hodí.Takže pro syna procvičování jemné motoriky jako návdavek.Denně jsme chodili do nedalekého lesa,samozřejmě se seznamovali i s jinými pejskaři.Když byl manžel doma,tak jsem chodila na cvičák.Takže jsme už v roce úspěšně skládali zkoušky.
Rok an to jsme se stěhovali do baráčku,ale Ema zůstala s námi v bytě.Časem k ní přibyli ještě další pejsci.Takže v současné době pejskaříme doma všichni,kromě choďáka,máme ovčouna a papillony.Jezdíme po výstavách,syn trénuje agility,já sportovní výcvik,který dělám i s malým papillonkem.
Občas si užíváme radost,když se nám v naší stanici narodí dlouho očekávaná a plánovaná štěňátka.
prostě kynologie už k našemu životu patří a ani jeden z nás by neměnil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.