| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak připravit dítě na gynekologické vyšetření

Já mám podobnou zkušenost jako ty, ale bylo to v Motole. Bylo mi 14 let a to se kluk již taky stydí. Byl jsem s podezřením na slepák. Byl jsem v chirurgické ambulanci. Když mě zavolali dovnitř tak tam ještě ležela na stole holka v mém věku a byla nahá od pasu dolů a dost nepříjemná doktorka ji vyšetřovala. Sestra mi řekla ať se svlíknu od pasu dolů. Tak jsem zůstal ve slipech jak jsem byl zvyklý od dětské lékařky. Okamžitě jsem dostal vynadáno, že musím všechno. Stál jsem tam jenom tak asi 10 minut a strašně se styděl před mámou i tou holkou a ta se pak oblékala když jsem já šel do ordinace. Stáli jsme polonahý před sebou a oba se strašně styděli. Pak následovalo vyšetření, kdy mi doktorka vyšetřovala břicho a pak si vzala rukavici a zajela mi do konečníku. Nic takového jsem nečekal a byl dost v šoku!!! Myslím, že i dětský doktoři jsou někteří sadisti. Kdyby mi to vysvětlila tak bych byl v pohodě a hlavně ta nahota před vyšetřením. Když jsem končil vyšetření tak již čekal v ordinaci další nahý kluk... Za 2 dny jsem šel na kontrolu a strašně se bál. Byl tam ale mladý usměvavý doktor, který mě upozornil, že mi potřebuje sáhnout do konečníku a ať se uvolním... Vyšetření bylo rychlé a bezbolestné. Je to 15 let a pamatuji si to stále a pořád se doktorům vyhýbám!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.