| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hitparáda omylů o přijímacích zkouškách

Jak se jednou budou posuzovat na stredni skole moje deti ..
Ale kdyz si vzpomenu na prijimacky, je mi zle jeste dnes. Na stredni jsem nastupovala za "totality" v roce 1989. Podle tehdejsich kriterii (ucast na olympiade v krajskem kole, ucast ve sportovnich soutezich ve statnim kole.. apod.) jsem mela byt prijata bez prjimacek. K prijimackam jsem sla, byla nas tehdy plna trida. Braly 3 divky a nevim kolik chlapcu. Ale pamatuji si, jak jsme vsechny mely schodne znamky a mne jako jedinou nevzaly. Paradoxem je, ze vzali meho spoluzaka ze zakladky, ktery udelal prijimaci testy hur nez ja, jen proto ze byl hoch. Vzaly mne az na odvolani.
Gymplem jsem zdarne proplula, podle tridni ucitelky (tehdy ucila rustina, dnes uci anglictinu :-)) hlavne diky vseobecnemu prehledu.. tehdy se tohle ovsem nehodnotilo. Na vysokou jsem se dostala, dokonce na obe (smeli se podavat jen dve prihlasky).
ALE!
Na prvni vysokou jsem delala normalni prijimaci testy, na druhou testy pisemnou formou a POHOVORY USTNI. Takze tak prevratna novinka to neni.
Sama za sebe mohu rict, ze preferuji ustni formu zkouseni. Myslim, ze dava studentovi ci zakovi vetsi schopnost se vyjadrit.
A pak take zalezi na tom, ze ktereho predmetu se zkouska dela..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.