| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Poškození novorozence při porodu

Jo, přesně tak. Já sem takový případ, kdy nechcu s každou blbostí otravovat doktory, protože "toho mají hodně" a "nám celkem nic není" , ale mám zkušenost že čím větší povyk se ztropí, čím je matka hysteričtější, drzejší... tak se dítěti dostane větší péče a pozornosti. Takže doporučuju otravovat doktory, nenechat se odbýt, chtít všechno vědět, co se děje, co budou dělat, nastudovat si informace a klidně to na doktory vybafnout. Pokud se vám něco nezdá, nenechte se doktorem vyšoupnout z ordinace, požadujte ať vás odešle na adekvátní vyšetření a když to bude nutný, lehněte si na zem v hysterickým záchvatu a bušte rukama do země, rvěte si vlasy a vyhrožujte že na ně pošlete pořad Na vlastní oči :o)
Pokud sklopíte uši, nemusí se vám to vyplatit.

Zrovna mně se to takhle stalo, jak sem takový usměvavý blbeček, co si všechno nechá líbit, tak mě doktor přemluvil, no přemluvil... řekl mi, že před porodem provedeme obrat zevními hmaty, prý bezbolestný zákrok,nic přece neriskuju, když se povede, tak dobře, když né, tak nic... informace veškerý žádný, jenom mě vyprovodil z ordinace s tím,že druhej den nástup. Tak sem poslušně nastoupila a už na lůžkovým, kde mě připravovali, mi jedna maminka říká :"Taky ti řekli, že je to bezbolestný? No to se teda těš!" A ukázala mi modřiny na břichu. Byla sem vyděšená jak králík. Musím říct, že to byla bolest horší jak porod. Drtila sem sestřičce ruku a řvala jak tur, ačkoli nejsem žádná hysterka. Následkem kapačky, co mi dali, sem se dostala do jakýhosi šoku, kdy nikdo nevěděl, co se děje, jestli mě mají operovat, nebo co, malé se v břichu nedařilo, srdíčko splašeně tlouklo, no hrůza. Nikdy víc. Později sem to říkala svojí gyndr. a ta mi řekla, že kdybych jí zavolala, nedoporučila by mi to v žádným případě, takže sem si říkala, moje blbost, měla sem se pídit po informacích, měla sem si o tom něco zjistit. Byla to zbytečnost, u které sem byla v ohrožení já i dcerka.
Takže - i informace od doktorů si ověřovat. V tomhle je fakt super internet, je to skvělá možnost jak se něco dozvědět.

Omlouvám se za odbočení od tématu, sem se ňák rozepsala...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.