| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Lidský život je lidský život. Tečka.

Mila Vladano.
Musím reagovat.Mám postižené dítě.Né mentálně,ne nějak fyzicky,ale není to žádný med.Trpí Touretteovým syndromem.Jde o kombinovanou vokální a mnohočetnou motorickou tikovou poruchu.Jelikož jde o syndrom jde tedy o soubor příznaků.Mimo jiné trpí ADHD a OCD=obsedantně kompulzivní poruchou.Přestože je velmi inteligentní má díky těmto projevům velké projevy ve škole.Občas trpí panickou úzkostí,občas má takové tiky a záškuby,že se sám ani nenají.Občas se setká z blby,kteří mu nadávají...toto onem. nás zaskočilo v jeho 5letech.Opravdu děkujeme za každý den,který prožijeme bez ječení,hekání,dotýkání se čhokoli a kohokoli házení věcma třískání do stolu nebo hlavou do zdi.Jestli bych se ho vzdala,vědět to už v těhotenství?Nikdy,protože je úžasný je chytrý je nadaný ale co je pro mně nejhlavnější..On mně miluje nejvíc ze všech lidí na světě přestože jsem mu nejednou křivdila nebo ublížila.Protože mimo jiné milé dámy přes své problémy miluje život a má spoustu zájmů.Ted čekám 4 dítě.Nedávno jsem byla na tripple testech.Nevolala jsem si pro výsledky.Proč?Pro mně se nic nezmění.Ať je dítě zdravé nebo postižené já se ho nevzdám.Jsem matka a nemám právo si vybírat jaké dítě budu vychovávat.Jsem ta,která ho má chránit za každou cenu a pokusit se pro něj vybojovat co nejlepší podmínky.A nikdy nevíme co nás v životě potká.Může se Vám stokrát narodit zdravé dítě...a...před měsícem mé sestřenici zemřel 4měs. chlapeček.Měl nádor na mozku.Nevěděla to.Dala ho dopoledne spát a už se nevzbudil.Naší kamarádce před dvěma léty zemřel 7 chlapec na leukémii.Bylo to rychlé.Narodil se jako zdravý.Tak víme co nás potká a co nás čeká?Nikoho tu neodsuzujeme za to,že se rozhodne pro ukončení pokud je těžce nemocný.Mluvíme tu o tom,že někdy takovou věc udělají bez mrknutí oka,jen proto,že se njim to momentálně nehodí apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.