| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Děti i rodiče mají mít svá tajemství

Ahoj, děcka nemám, ale budu mluvit z vlastní zkušenosti. Myslím, že není dobré, pokud je dítě neustále od matky, vzniká pak dost dalších problémů i v pozdějším věku. Já do školky nechodila, matka byla se ségrou doma na mateřské a tehdy to bylo dost omezené, jen občas jsem byla u tety - učitelky v mateřince, většinou, když jeli nakoupit a tak. Dlouho jsem se s tím pak jako individualistické (to jsem pořád, není to na škodu), ale hlavně dost nekolektivní a nesamostatné dítě vyrovnávala, vlastně jsem se důsledku toho, že jsem byla často s matkou zbavila teprve před několika lety, byť rodinu miluji, teď jsem samostatná až dost (intr etc.). Jenže je za mnou dětství, kdy jsem odmítala jezdit na tábory, neboť jsem si nedokázala představit 14 dní bez mámy, a přišla tak o spoustu skvělých zážitků, dětství, kdy jsem nepřespala ani u babiček. Je to na houby. Dítě by se mělo těšit určitému odloučení. Sama přiznávám, že si asi i já sama musím děcko pořídit až v době, kdy si našetřím na částečnou péči nějaké chůvy. Ne, že bych byla krkavčí máma..ale nedovedu si představit, že bych měla být 3, nebo co hůř 4 roky doma..ale to už je o něčem jiném.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.