| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Děti i rodiče mají mít svá tajemství

Mery,
nenapsala jsi, kolik let je babičce a dědečkovi a jak se cítí zdravotně. Sama mám dvě děti, ty tři a obě víme, jak nám umí dát zabrat. Možná se jen prarodiče necítí na takovou kupu dětí. Já jsem ze 3 dětí a moji rodiče si klidně vezmou obě děti, ale jsou na ně vlastně tři - babička, děda a 18-ti letá sestra. Manžel je jedináček a jeho maminka je sama a má bolavou kyčel. Má obě děti ráda, dokonce si je i oba vezme, ale po hodině je z nich prostě unavená. Malá váží 8,3 kg a když jí maminka zvedá, musí se hodně namáhat a kyčel jí bolí. Navíc už není zvyklá na takový ruch. Obě děti jsou dost aktivní. Manželovo maminka dokonce říká, že už ví, proč lidé mají děti, když jsou mladí. Prostě jim hned tak něco nevadí a neunaví.
Třeba to i u prarodičů vašich dětí není neochota hlídat všechny tři najednou, možná se na to jen necítí psychicky a fyzicky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.