| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Nejsi jediná kdo tento problém zažívá. Já jsem měla úplně stejné pocity. představa, že bych měla rodit byla naprosto strašná. už jako malá holka jsem někde viděla v TV skutečný porod, do toho jsem byla tak zvědavá, že jsem husa blbá prohlížela knížku péče o dítě a to mě teda dodělalo dostatečně. Představa, že se mi tam dolem déře něco tak velkého strašná představa. Potkala jsem kamarádku, která kvůli tomu ani děti nechtěla, měla tak strašnou hrůzu z porodu. Nakonec otěhotněla. její první porod byl stejně hrozný jako ten můj. Má dvě holčičky. Druhý porod sotva dojela do porodnice a mimi bylo venku. Ale přežila to. Je štastná, že ty svoje holky má. Já už mám tu zkušenost taky za sebou. Porod bolí, ale ta bolest má svůj důvod. Praskla mi voda a neotvírala jsem se pořádně tak do mě pořád cpali nějaký urychlovadla, což teda bolí víc než když se člověk otvírá postupně. Trpím na migrény a kdo zažil tu opravdickou migrénu, kdy má člověk pocit, že bude mlátit hlavou o zeď jaká je to strašná bolest tak ti řeknu, že radši porodní bolesti než toto. Bolí to, ale musíš si říkat, že ta bolest bude trvat jen pár hodin nebo den záleží jaké budeš mít štěstí. Co to je v obsahu s celým životem? Já jsem před porodem měla docela strach, ale když přišlo na věc tak jsem myslela na to, že to prostě jednou skončí a narodí se mi dítě. Že jsem nakonec porodila císařem je věc druhá. Jsem ráda, že mi dr. zachránili dítě a mně ukončili ten dlouhý porod, protože mimčo mělo větší hlavu než já místo v pánvi ,ale radši pokud to jde rodit normálně než císaře. Císař je operace a jako každá operace to prostě bolí a má to své následky. Hlavně to děcko ti tu bolest tak vynahradí. Vždyt není nic krásnějšího , když se ten drobeček ráno probudí a usměje se na TEbe s takovou láskou. jestli by nestálo za hřích jít k psychologovi, každý má nějakou fobii a pokud se jí člověk chce zbavit tak proč si nepomoci takhle. Vždyť by to byla hrozná škoda. V dnešní době se o obavách a strachu nemluví, protože doba chce jen ty silné:))). Ale kdo z těch "silných" nemá své slabé stránky? Má je každý akorát o nich nemluví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.