| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Milá Kiki, mám za sebou (poměrně nedávno) císaře a věř mi, že kdybych si mohla vybrat, tak jsem všemi deseti pro klasický porod. Císař byl pro zdraví malého i to moje nutný, porodník ho udělal dle mého (laického) názoru hodně dobře, rychle jsem se hojila a s kojením taky nebyl naštěstí problém. Jak mi ale tvrdily sestřičky z šestinedělí, byla jsem spíš světlá výjimka (ťukám na dřevo), obecně jsou novopečené mamky po císaři mnohem větší mátohy než ty "klasické", což s následujícím maratonem v šestinedělí není žádná výhra - i já jsem chodila dva týdny jako Quasimodo, protože mě prostě ty stehy strašně táhly a kapitola sama pro sebe bylo jejich vyndavání (i když se sestřička snažila být co nejšetrnější). Nejzávažnějším důvodem pro to, že chci další přírůstek klasickou cestou, je, že mě pořád mrzí, že jsem malého viděla až šest hodin po porodu, kdy mi ho přinesli na kojení (po operaci mě nemohli vzbudit). Vzbudila jsem se tehdy až na JIP a bylo mi celkem smutno :-(. Naštěstí mi to malý teď bohatě vynahrazuje :-). Nekritizuji tě Kiki za tvůj strach, (určitě ho nejen já, ale i spousta dalších chápe), jen jsem chtěla uvést, že císař má i své stinné stránky, a to kromě fyzických (delší hojení i delší poporodní krvácení, bolest zad, únava) i ty psychické. Přeju hodně štěstí. H.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.