| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

No jo, ale ona nenapsala, že si to rizikově těhotné užívají - čtete si dobře ten příspěvek? Já s ní naprosto souhlasím - jasně, že když je žena rizikově těhotná, odvázaná z toho není, ale náš systém péče o těhotné je fakt nastavený tak, že největším požehnáním doktorů je, když je žena co nejnemocnější a absolvuje co nejvíce vyšetření - ono se to pak velmi dobře vykazuje na pojišťovny, a koneckonců proč neudělat více zákroků než je zdrávo, když je to výdělečné? A teď si vemte, že já bych raději chtěla péči jedné porodní asistentky, která mne zná a doprovodí mne k porodu, na ultrazvuku jsem už jednou byla (PA totiž umí určit polohu miminka i pohmatem), vím že nemám vcestnou placentu nebo něco podobného, na jiná vyšetření jít nechci, vaginálně taky nechci být vyšetřovaná neustále, protože mně bříško netvrdne, nechci ani při porodu žádné medikace, chci se pohybovat tak jak je mně libo, bolesti se nebojím, zato mám strach z čumilů typu uklizeček a mediků. Nechci ani očkovat v porodnici TBC, protože je to vakcína zastaralá, má moc vedlejších účinků a na západ od nás už se s ní neočkuje a když, tak jen na triko rodičů. Můžu si v tomto systému vybrat? Nemůžu! Vrchlabí už bohužel neexistuje, asi budu muset taky buď rodit doma, nebo emigrovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.