| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

moc vám všem děkuju za příspěvky, jsem ráda, že asi fakt nejsem sama a HLAVNĚ CHCI MOC A MOC PODĚKOVAT, ŽE JSTE MĚ NEODSOUDILY, ve svém okolí (konkrétně spolužačkách ze školy) jsem s takhle chápavými reakcemi nesetkala a ještě bych něco dodala :
1) někdo výše psal, že jsou ženy, které vůbec nemohou mít děti a daly by za ně úplně všechno - máte pravdu, jsem vůči nim skutečně moc sobecká

2) někdo měl nápad s adopcí - já bych byla pro, ale manžel ne, já ho nenutím, protože on na mě také kvůli bio dítku netlačí, takže on chápe mě, já chápu jeho, prostě vzájemná tolerance

3) nejde ani tak o epidurál, někdo to vystihl velice dobře, nejde o tělo, ale hlavu, mám strach, že to JÁ nezvládnu, ze své reakce, že budu reagovat tak, že ohrozím dítě, sebe a třeba i někoho z personálu (nejsem žádný drobek), o bolest ani tak nejde, skutečně si nedělám iluze, že rozřezané břicho nebolí

4) pravda o pomoc psychiatrů jsem se nikdy moc nesnažila, byla jsem po potratu na klinice (asi 3 týdny), ale bylo to takové zvláštní, problém byl ve mě, všichni kolem (lékaři, sestry) byli moc milí, zkrátka jsem se snažila dělat, že je mi líp, když sestry vždy přišly s úsměvem od ucha k uchu, cítila jsem se špatně, všichni se mi snažili pomoct a mě líp nebylo, nevím, jak bych to vysvětlila, ale nechtěla jsem, aby jim to bylo líto, když se tak snažili (snad to někdo pochopíte, nevím, jak jinak bych to vysvětlila), taky terapie mě trošku šokovala, mluvila jsem o intimních věcech před člověkem, kterého jsem viděla poprvé v životě - takový zvláštní pocit

5) skutečně jsem potratila právě z důvodu psychiky, byla jsem na tom hrozně, každý by asi dřív nebo později v této situaci zkolaboval (nemohla jsem spát, jíst jenom jsem se třásla a zvracela)

Ještě jednou moc děkuju

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.