| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Mila Kiki, necetla jsem predchozi prispevky, tak doufam, ze se nebudu opakovat... chtela jsem jen rict, ze me nikdy neprestava udivovat, jak jsou lide zvedavi a jake maji dotirave poznamky... Zazivame to s manzelem neustale. My narozdil od Tebe deti mit nemuzeme a smirili jsme se s tim. Presto se nas lide neprestavaji vyptavat... takze zhruba vim, jak se asi citis.

Drive jsem odpovidala ruznymi uskoky typu: "jeste ne..az", atd. ale ted jiz narovinu odpovidam, ze deti mit nemuzeme a je mi celkem jedno co si lide pomysli. Pro nas je hlavni to, ze mame jeden druheho.

Co tim chci rici je to, ze ja osobne se nikdy nikoho nevyptavam na takovehle citlive veci. Kdyz nekdo o tom sam zacne mluvit, tak samozrejme nasloucham a rada si s tim clovekem popovidam, ale nikdy by me nenapadlo se nekoho zeptat: "Tak co, kdy budou deti...?" anebo "Tak co, kdy bude svatba?" apod.

Myslim, ze bychom se meli naucit se vice vcit do situace druheho a hlavne "nechat zit"... ne kazdy spada (nebo chce spadat) do obvykle normy: skola, svatba, deti...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.