| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Milá Kiki, omlouvám se já, ale nechtěla jsem se vás nijak dotknout, spíš vás trošku popíchnout nebo vyburcovat, ale je opravdu na pováženou, že dá-li se to tak říct, dokážete tak dlouhou dobu přemýšlet nad tímto "problémem" a vlastně ve své podstatě nevyřešit nic, jenom to řešení oddalovat.
Váš strach je opravdu podmíněný něčím jiným a divím se, že jste se ještě nesvěřila svému gynekologovi, zbytečně vám ubíhá čas a nic tímhletím oddalování nevyřešíte, opravdu. Spíš se budou všichni kolem čím dál, tím častěji tak trochu stavět proti vám, myslím v tom smyslu, že si budou říkat, že je vina jenom na vaší straně a ty otázky typu "kdy" budou čím dál, tím častější a tím víc vám polezou na nervy.... a vy to přece nemáte zapotřebí. Mít dítě je krásná věc, i když vám ze své vlastní zkušenosti můžu říct, že i já jsem z porodnice před 34 lety psala manželovi, že asi druhé dítě adoptujeme, ale rychle se na všechno zapomene a to se nám tenkrát ani nezdálo např. o přítomnosti manžela při porodu, o možnosti návštěv a podobných současných samozřejmostech. Na to se zeptejte své obětavé maminky. Přeji vám z celého srdce a upřímně, ať všechno vyjde - a ono to vyjde, určitě!!! Hodně štěstí - Marie
A nezlobte se na mne,přeji hezký a pokud možno pohodový den.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.