| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Ano, ruku bych Ti nepodala - vis proc? Trpim jednou z fobii, kdy nesnasim dotyk nekoho ciziho. Velice dobre si umim predstavit, cim prochazis. Kasli na moudre rady , ze kdyz to zvladli tisice, tak Ty taky. Treba ja - ruku si denne poda milion lidi a ja to nedokazu. Jednou se me snazila jedna "dobracka" presvedcit, ze mi nic neni a tak me objala. Prestala, az kdyz jsem ji pozvracela.
Taky rozumim, ze jsi nenavstivila zadneho odbornika. V Cesku je to porad takove tabu. Hodne lidi si rekne, ze to nejak zvladne nebo nepovazuje svuj problem za hodny psychyatra. K psychyatrovi se chodi prece jenom kdyz je clovek "blbej". Ja kdysi davno jednoho navstivila a on mi znicil zivot (to bylo jeste za komousu) a ja potom nekolik let vubec nevychazela z domu, odkud me odvezla az zachranka pote, co jsem se pokusila vzit si zivot. Az v nomocnici jsem narazila na dobreho doktora, ktery mi moc pomohl. To pisu proto, ze pokud narazis na jednoho blbce, ktery Ti nebude vyhovovat, neprestavej a shanej dal. Nejsou to vsichni pitomci.
Ja mam 2 deti. Obe jsem porodila pod uplnou narkozou a v pritomnosti meho psychyatra. Nikdo ani na vterinu neuvazoval o tom, ze bych rodila normalne. Svy deti miluju a videla jsem je az druhy den. Takze takove to, ze se neutvori vztah, kdyz neporodis normalne a dite Ti nepolozi na bricho a dalsi bla bla bla vubec neber vazne. Obcas mi pripada, ze tohle tvrdi jen ty zenske, co maji jednu myslenku - "kdyz jsem si tim prosla ja, tak ty taky a beda jak ne"
Po celou dobu tehotenstvi jsem brala antidepresiva pro tehotne a tak jsem cely ten cas tehotenstvi prezila ve zdravi. V terminu me prevezli do nemocnice, porod mi vyvolali a ja porodila tak, jak jsem uz popsala. Vsechno to bylo o domluve mych doktoru, kdy muj psychyatr zasel za mym gynekologem a vsechno to probrali. A vsechno to probrali jeste PRED tim, nez jsem otehotnela, takze jsem do toho uz sla s "klidem".
Taky neni pravda, ze vsechen strach zmizi, jakmile porodis a zacnes okamzite sve dite milovat, zapomenes na bolest a tak. Jak jsem byla v te nemocnici, tak tam se mnou lezela jedna pani, ktera sve dite zacala nenavidet prave kvuli te bolesti, kterou prozila. Chudak se zhroutila ze vsech tech pocitu, kdy vedela, ze ho musi milovat, ale mozek se branil.
Ja jsem proto, aby si kazdy mohl vybrat. Supermatky, co jsou bez problemu, at si rodi jak chce priroda, ale my, co se v problemech topime bysme meli mit moznost vyberu. Nech si poradit odborniky, ktere si Ty sama vyberes a budes stastna.
A nenech si do toho od nikoho kecat. Pokud se nakonec rozhodnes, ze na to proste nemas, tak co. Je to Tvoje rozhodnuti. Stan se hodnou tetickou nebo si zaloz chovnou stanici, je jedno co budes delat, ale hlavne bud stastna tak jak jsi se rozhodla Ty a ne tak, jak za Tebe rozhodl nekdo jiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.