| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Kiki, taky bych tě chtěla podpořit a popřát ti aby se ti podařilo tvůj strach dostat pod kontrolu a abys narazila na chápající lékaře. Já sama se porodu taky velice bojím. Bojím se konkrétních věcí, jako třeba nastřihu-natrhnutí, které by se nemuselo dobře hojit, bojím se hemeroidů (když si nedávám pozor na to co jím, tak mám s nima problémy už ted´), bojím se rizika inkontinence, prostě se bojím, aby potom všechno fungovalo jako dřív. Navíc snáším špatně bolest, omdlévám u obyčejného odběru krve, naposledy jsem odpadla na kontrole průchodnosti vejcovodů, normálně jsem se jim tam sesunula. Někdo tvrdí, že porod bolí asi jako silnější menstruace, tomu bych ráda věřila, protože já při menstruaci bolesti nemívám, maximálně se cítím nafouklá a protivná.

Bohužel jsem neměla čas číst všechny příspevky, ale některé mě hodně rozesmutnili, třeba ten od Babči. Vážně jsou ještě lidi co nechápou, že psychická nemoc může být kolikrát větší než fyzická? Některé rady či názory, které jsem tady zaznamenala se mi zdály stejně absurdní jako chtít po někom kdo má zlomenou nohu, aby to šel rozchodit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.